اولین سایت و مرجع دانلود و آموزش کنترل و ابزاردقیق
دانلود کتاب ابزاردقیق دانلود جزوه کنترل دانلود نرم افزار ابزاردقیق و کنترل

 

در این پیج به معرفی یک کتاب واقعا کاربردی می پردازیم این کتاب که شامل حدود  800 سوال مصاحبه برق می باشد توسط مهندس حسن پور کاشانی نگاشته شده است .مجموعه حاضر شامل پنج فصل به شرح ذيل و به همراه ضميمه شرح رله هاي حفاظتي و  واژه انگليسي ميباشد.

فصل اول: تعاريف و اصطلاحات الكتريكي

فصل دوم: خطوط انتقال

فصل سوم: تجهيزات پست

فصل چهارم: حفاظت الكتريكي

فصل پنجم: سيستم مديريت كيفيت و عمليات در شبكه

 دانلود

نویسنده: اپراتورهای عزیز برق منطقه ای تهران

ارسال توسط پوریا

 

 

 

در این قسمت شما می توانید 5تا از بهترین کتاب های تخصصی در زمینه کنترل و plc را که توسط مهندس ماهر تهیه تالیف شده اند را از اینجا دانلود کنید.

خواهشمند است جهت حمایت از ایشان کتاب ها را خریداری کنید.

 

 

کتاب step7 جلد اول

کتاب step7 جلد دوم

 

 

کتاب شبکه های profibus

 

کتاب تکنولوژی فیلدباس

 

کتاب شبکه های صنعتی اترنت

 

 

 

 

ارسال توسط پوریا

 

 

 

 

امروزه سنسورها، از مهمترین ارکان در اتوماسیون صنعتی می باشند که اشراف بر آن در صنعت امری اجتناب ناپذیراست. در همه سيستمهاي كنترل صنعتي با هدف انجام عمليات كنترل فرآيند، نياز به اندازه گيري صحيحي از كميت هاي فرآیند نظير دما، جابجايي خطي يا زوايه اي، فاصله، دبي، رطوب ، سطح، وزن و امثال آن وجود دارد. همچنین يكسري عمليات پيش پردازي، جهت قابل استفاده نمودن سيگنال الكتريكي حاصل از سنسورها، براي سيستم هاي کنترل كننده ضروري مي باشد. 

 

 

 

دانلود


پسورد: instrumentdl.lxb.ir

ارسال توسط پوریا

با توجه به افزايش مصرف, توليد انرژي الكتريكي بایستی در ارتباط كامل با نحوه توزيع و پخش انرژي آن باشد. در مراكز شهري چگالي انرژي موجب گشته تا با توجه به كمبود فضا و ايمنی لازم در سيستم كاري , بكار گيري پستهای GISدر مقايسه با انواع ديگر پستها در كشور ما مورد بررسي و توجه قرار گيرد كه اين اهميت از نظر اقتصادي و با توجه به روند تكنولوژي در آينده مورد توجه ما مي باشد.

 گاز sf6:

    با توجه به اينكه علل اصلي پيدايش پستهاي GIS وجود گازsf6 است, مي بايست این گاز از هر نظر مورد بررسي قرار گيرد اين گاز “الکترنگاتیو” است یعنی تمایل به جذب الکترونهای آزاد در فضای پیرامون خود دارد. به عنوان بهترين عايق شناخته شده كه مي تواند جهت عايق بندي تجهيزات در پست مورد استفاده قرار گيرد. خصوصيات و مزيتهاي موجود در اين گاز باعث شده  كه اين تكنولوژي جديد از اهميت برجسته اي برخوردار باشد و  جاي پاي خود را در صنعت برق بخصوص در پستها GIS باز كند در نتيجه با توجه به اينكه SF6 داراي استقامت الكتريكي  بالايي مي باشد لذا بهترين زمينه را جهت آرايش بهتر تجهیزات GIS و همچنين نزديك كردن تجهيزات پست به يكديگر مهيا سازد تا يك  پست گازی GISبوجود آيد.

 

شما می توانید دو کتاب اموزشی GIS را از لینک های زیر دانلود کنید.

 

 

 

 

 دانلود

 

 

 

پسورد: instrumentdl.lxb.ir

ارسال توسط پوریا

کتاب اموزشی کاربردهای gis و پیاده سازی شبکه انتقال .

 

 

 دانلود

پسورد: instrumentdl.lxb.ir

ارسال توسط پوریا

صفحه قبل 1 صفحه بعد

آرشیو مطالب
ارزهای دیجیتال
تصویر زیر نشان دهنده قیمت روز بیت کوین می باشد و با کلیک بر روی ان می توانید قیمت سایر ارزها را در صرافی انلاین مشاهده نمایید
(function(i,s,o,g,r,a,m){i['GoogleAnalyticsObject']=r;i[r]=i[r]||function(){ (i[r].q=i[r].q||[]).push(arguments)},i[r].l=1*new Date();a=s.createElement(o), m=s.getElementsByTagName(o)[0];a.async=1;a.src=g;m.parentNode.insertBefore(a,m) })(window,document,'script','//www.google-analytics.com/analytics.js','ga'); ga('create', 'UA-52170159-2', 'auto'); ga('send', 'pageview');